امروز ما میخوایم درباره یکی از مشهورترین هیرو های دوتا2 یعنی هاسکار صحبت کنیم.این هیرو در بین بوستر ها بسیار محبوب است زیرا نحوه برخورد با این هیرو بسیار متفاوت و سخت است.

برای اشنایی با بقیه هیرو های دوتا حتما در سایت ما عضو شوید.

فهرست مطالب:

  • نقش در بازی
  • قابلیت ها
  • آیتم ها
  • دوست و دشمن این هیرو

نقش در بازی

هاسکار یک هیرو فقط میدلین است.پس در لاین های دیگر پیک نشود.بعضی مواقع این هیرو در نقش کری و یا افلینر پیک میشود که بیشتر اوقات هارد کانتر پیک میشود.این دلیل اصلی است که هاسکار باید در اخرین مرحله پیک شود.

هدف اصلی هاسکار در بازی ازبین بردن هیرو دشمن با لول هایی که دارد و گرفتن سریع ارملت و کشتن روشان و تحت کنترل درآوردن تمامی نقاط نقشه است.

قابلیت ها

Inner Fire:اعمال کردن دمیج به هیرو های دشمن و فرستادن انها به عقب و دیزارم کردن دشمن در یک زمان.این لول به او کمک میکند تا در برابر هیرو های میلی دشمن که به او حمله میکنند مقاوم تر شود.این لول در به کار گیری و خاموش و روشن کردن ارملت به او کمک بسیاری میکند.

Burning Spear:این لول ابزاری برای ترساندن دشمن و خارج کردن هیرو مقابل از لاین است.این لول به او برای کشتن روشان هم بسیار کارامد است.این لول مکمل لول3 این هیرو است چون با کمتر کردن اچ پی خود اتک اسپید بیشتری میگیرد.

Berserker’s Blood:به هاسکار اچپی ریجن و اتک اسپید بر اساس اچ پی او میدهد.هر مقدار اچ پی کمتری داشته باشید این لول بیشتر به کار شما می آید.

Life Break:به هاسکار اجازه میدهد تا نگذارد هیرو دشمن از دست او فرار کنند و هدف خود را بشناسد.وقتی از این لول استفاده میکنید هیرو تارگت اسلو میشود و به میزان برابری بر اساس درصد به دو طرف دمیج وارد میشود.این همواره به نفع هاسکار است به خواطر این که لول3 این هیرو به کمک او خواهد آمد.

آیتم ها

ایتم هایی که برای این هیرو میگیرید باید فکوس بیشتری بر استرنج این هیرو داشته باشد.

در شروع بازی:گرفتن دوتا Gauntlet’s of Strength و Circlet و Faerie Fire و Iron Branch و گرفتن دو تانگو از ساپورت های خو.

در اوایل بازی:گرفتن سه تا بریسر و بوت در شرایط دیگر گرفتن دوتا بریسر و ترید بوت.

در اواسط بازی:گرفتن ارملت و هیون هلبرد Armlet of Mordiggian،Heaven’s Halberd هیون بسیار ایتم خوبی برای هاسکار است.این آیتم کمک میکند تا هیرو دشمن را دیزارم کند و یا امکانات بیشتری از جمله strength, evasion, status resistance, به او نیز میدهد.

در اواخر بازی:در اواخر بازی خرید ستنیک بلک کینگ بار و یا ازالت هدف شما است.(که احتمالا بعد از خرید ستنیک بازی باید تمام شود)Satanic،Black King Bar،Assault Cuirass.

دوست و دشمن این هیرو:بخوایم به طور خلاصه در نحوه کانتر کردن این هیرو صحبت کنیم باید به ابیلیتی های بریک و ایویژن و هیرو های دارای ایلوژن اشاره کنیم.

پس هیرو وایپر که بریک دارد فانتوم اساسین که دارای ایویژن است و یا هیرو کیوسنایت که دارای ایلوژن میباشد هانتر های این هیرو محسوب میشوند.

فانتوم اساسین، وایپر، نیکس اساسین، ترول وارلورد، پادج، نکروفوس، کیوس نایت، فانتوم لنسر کانتر های سخت این هیرو هستند.

هیرو هایی مثل اوراکل، دزل، اومنی نایت، وینتر و ابادون هیرو های دوست هاسکار هستند.