اولین تغییری که در بازی اعمال شده تغییر در کریپ های لاین میانی است که از مدیوم به اسمال تغییر پیدا کرده اند.پس مید پلیر ها حواسشون به لست هیت کریپ ها در پچ جدید باشد.

تغییر بعدی در میزان دریافت گلد برای هر مرگ است که میزان آن افزایش پیدا کرده است.

تغییر بسیار مهم و اساسی که به نظر من بسیار تغییر خوبی بوده است تغییر در تسخیر اوت پست است. یعنی شما نمی توانید هر زمان که دلتون بخواد اوت پست را کپچر کنید و باید اول تاور  دشمن را نابود کرده و سپس اوت پست را کپچر کنید.

تغییر بعدی در اندازه کمپ ها و نوع انها است که بسیار بالانس شده است و کسایی مه علاقه زیادی به استک کردن کمپ دارند باید اندازه جدید کمپ ها را برای استک بدانند.

کوریر ها دیگر در لول 4 میتوانند پرواز کنند.

شیوه پیک در اول بازی تغییر کرده است و هر تیم باید در هر دور 2 هیرو پیک کنند و در دور اخر 1 پیک را انجام دهند.

دمیج اتک فونتین استک می شود و دیگر فایت در بیس حریف امکان پذیر نیست.

تغییرات مهم دیگه تغییر در قیمت یک سری از ایتم ها مثل RING OF BASILIUS،HEADDRESS،BUCKLER است و تغییر در کومبو یک سری از ایتم ها مثل اضافه شدن رسیپ به ایتم ستنیک که یک نرف محسوب میشود است.

اما چگونه از این تغییر ها به نفع خود استفاده کنیم و چه هیرو ها و چه ایتم هایی میتواند به ما کمک کند؟

ایتم اولی که به درد شما میخورد ایتم بلید میل است اما باید به این موضوع توجه کنیم که دیگر این ایتم به شما اینتله نمی دهد.اما چرا این ایتم در پچ جدید بسیار پر کاربرد است؟

همین طور که میدونید یک حالت پسیو به این ایتم اضافه شده است که با داشتن این ایتم در حالت پسیو هر اتکی که به شما وارد شود به میزان 20 دمیج به علاوه 20% از دمیجی که به شما وارد شده است به حریفتان برمیگرداند.

ایتم بعدی که میتونه برای ما انتخواب خوبی باشه ایتم DRUM OF ENDURANCE است که با کومبو و امکانات جدیدی که به شما میدهد میتواند گزینه خوبی برای خرید باشد چرا که ایتم های مثل BRACER،WRAITH BAND،NULL TALISMAN دست خوش تغییر شده اند و دیگر نیازی نیست که شما در اوایل بازی 2 تا از این ایتم را خریداری کنید و بجای دومی آن ایتم درام را تهیه کنید.این ایتم بسیار باف شده است و مانای لازم برای کرید شما را مهیا میکند.یکی از پیشنهاد های من به شما خرید این ایتم در کنار مسک اف مدنس برای جاگرنات است و استفاده آن در هنگام اولتی هیرو است.

ایتم بعدی که دست خوش تغییر شده است ایتم MONKEY KING BAR است. این ایتم در پچ جدید از دمیج ان کاسته شده و به اتک اسپید اضافه شده ولی با همان قیمت.پس برای هیرو هایی مثل اسنایپر و یا ارک واردن بسیار گزینه خوبی میتونه باشه.

ایتم بعدی ایتم ارکید است که مقداری نرف شده است اما در کنار قیمت آن بسیار باصرفه شده و هیرو هایی مثل استورم یا نیچرپرافیت میتوانند از آن استفاده کنند.

ایتم بعدی که تغییر کرده ایتم VLADMIR'S OFFERING است که به جز تغییراتی که کرده از میزان لایف استیل آن کاسته شده ولی به میزان 18% به یار های شما دمیج اضافه میکند و به نظر من این موضوع بسیار فوق العاده است و هیرو هایی مثل ونج فول میتوانند از آن استفاده کنند.