امروز ما قصد داریم درباره هیرو جدید و بسیار قدرتمند دوتا صحبت کنیم.این هیرو کسی نیست جز اسنپ فایر.

اسنپ فایر یک هیرو قدرت مند رنج و استرنج(Strength) است.این هیرو دارای 4 لول اکتیو و قدرتمند میباشد.شما میتوانید با این هیرو در تمامی پست ها بازی کنید.ساپورت یا افلین،میدر یا کری.اما من به شما پیشنهاد میکنم که سعی کنید ساپورت یا افلین بازی کنید.

فهرست مطالب

 • نقش در بازی.
 • قابلیت ها(ابیلیتی).
 • آیتم ها.
 • متحدین و دشمن ها در بازی.

 نقش در بازی:

نقش این هیرو در بازی بسیار مشخص است.شما باید با لول های خود که مانا و کول داون بسیار کمی دارد تیم فایت هارا در دست بگیرید و اجازه ی فارم به کری دشمن ندهید.چرا که تمامی لول های این هیرو در bkb تاثیر ندارد.پس تمامی تلاش خود را به کار گیرید تا هیرو های تیم مقابل bkb خود را نتوانند تهیه کنند.

 قابلیت ها(ابیلیتی):

 • Scatterblast:این لول بسیار در اوایل بازی مهم است.به خاطر این که کول داون و مانای بسیار کم در قبال امکاناتی که به شما میدهد دارد.اگر شما در منطقه مشخص شده از این لول استفاده کنید 50%دمیج بیشتری میتوانید به هیرو مقابل وارد کنید.نکته دیگر درباره این لول این است که اگر این لول به هر هیرو دشمن برخودر کند،هیرو دشمن به مدت1 ثانیه 100% اسلو میشود.تیر های این لول 0.73 طول میکشد تا مسافت مشخص شده را طی کند.این لول در دو تلنت تقویت میشود.تلنت لول15 که به این لول 60 تا دمیج اضافه میکنه،و تلنت لول25 که قابلیت دیزارم به مدت3 ثانیه را به این لول اضافه میکند.
 • Firesnap Cookie:این لول بسیار لول کاربردی است که به شما یک استان جمعی به مدت2.2 ثانیه در لول اخر به شما میدهد.نکته ای که درباره این لول وجود دارد این است که این لول در هر اپگرید بسیار بد عمل میکند پس اول به فکر اپگرید لول های دیگر خود باشید.شما میتوانید با استفاده از این لول از هر سطحی که فکرشو بکنید خود و یا هم تیمی خودتون رو عبور بدید.این لول فقط در تلنت 15 این هیرو تغییر میکند.شما با گرفتن این لول میتوانید 250 هیل به خود و یا دوستان خود تقدیم کنید.اگر یار های خود در حالت چنل باشند و شما این لول را بر روی انها استفاده کنید چنل انها کنسل میشود.(مثل تلپرت و با شیکر شامن)شما میتوانید یار های خود را که در بلک هول(Black Hole)یا کرنوس(Chronosphere)هستند هدف قرار بدید اما در صورت استفاده دیگر این لول دمیج و استان ندارد.
 • Lil' Shredder:این لول بسیار کاربردی است.هدف اصلی این لول اسلو کردن اتک اسپید دشمن است که در اوایل بازی برای منع کردن حریف از ضربه اخر(Last Hit)استفاده میشود.این اتک اسلو بر روی تاور های حریف هم اثر دارد.
 • Mortimer Kisses:این لول یکی از فوق العاده ترین لول های بازی است.این لول دارای 8 گلوله که اگر تلنت 25 هم داشته باشید 16 گلوله که دارای رنج 3000 است به شما میدهد.این گلوله ها در هنگام فرود یک دمیج عالی و داباف موومنت اسلو و dps به دشمن اعمال میکند.شما با این لول میتوانید اوت پست هارا از آن خود کنید.شما کومبو های بسیار زیبایی را میتوانید با این لول پدید بیاورید برای مثال رینت و استپ فایر فیس لس و اسنپ فایر.
 • نکات این لول:سرعت رسیدن به هدف این گلوله ها در کمترین رنج0.8ثانیه و در بیشترین رنج2 ثانیه است.
 • چیز هایی که میتوانند این لول را کنسل:Snapfire gets stunned, silenced, cycloned, hexed, slept, feared, or hypnotized.
 • این لول با هر دستور دیگری که شما به هارو دهید نیز کنسل میشود.
 • Gobble Up:این لول با اپگرید اقانیم به هیرو اضافه می شود.شما میتوانید باهین لول یک کریپ یا هیرو یار را به مدت 3 ثانیه دذون خود ببرید و آن را همانند اولتی خود شلیک کنید.این لول بسیار کار امد و خوراک کومبو هایی مثل تاید هانتر میباشد.حتی شما میتوانید دوستان خود را با این لول نجات دهید.

آیتم ها:شما با هر نقشی که دارید در اوایل بازی میتوانید آیتم های مختلفی بخرید اما ایتم پیشنهادی ما برای اوایل بازی Headdress میباشد. Guardian Greaves،Force Staff،Glimmer Cape،Scythe of Vyseایتم های خوبی هستند.آیتم Javelin برای لول 3 شما بسیار کار امد است که به شما 25%شانس اعمال 80 مجیکال دمیج میدهد.

متحدین و دشمن ها در بازی:

 • متحدین:هیرو اسنپ فایر با بسیاری از هیرو های دیگر میتواند کمبوی خوبی تشکیل دهد.اما برای مثال Chen،Clockwerk،Phoenix،Faceless Void،Mars،Warlock میتوانند پیشنهاد های خوبی باشند.
 • دشمنان:Anti-Mage،Silencer،Nyx Assassin،Ancient Apparition،Juggernaut،Abaddon،Pudge

ایتم های bkb و  Diffusal Blade هم ایتم های خوبی برای کانتر اسنپ فایر هستند.

برای خرید ایتم های هر هیرو اینجا کلیک کنید.